Kontaktinformation forskarskolan MIT

Kontaktuppgifter till personer inom Forskarskolan management och IT.

Föreståndare

Professor Christina Keller, Uppsala universitet, e-post christina.keller@im.uu.se

Biträdande föreståndare

Docent Peter Ekman, Mälardalens högskola, e-post peter.ekman@mdh.se

Ordförande i ledningsgruppen

Professor Fredrik Nilsson, Uppsala universitet, e-post fredrik.nilsson@fek.uu.se

Vice ordförande i ledningsgruppen

Professor Fredrik Tell, Uppsala universitet, epost fredrik.tell@fek.uu.se

Ledningsgrupp

Kontaktuppgifter ledningsgrupp

Administrativ support och webbinnehåll

Golondrian Janke, Uppsala universitet, e-post
golondrian.janke@fek.uu.se

Ekonomi

Sirpa Mikkola, Uppsala universitet, e-post sirpa.mikkola@fek.uu.se

Webbansvarig

Carina Boson, Uppsala universitet, e-post carina.boson@im.uu.se


 

Senast uppdaterad: 2021-02-12