Kontaktinformation forskarskolan MIT

Föreståndare

Professor Christina Keller, Internationella handelshögskolan i Jönköping, e-post christina.keller@ju.se

Biträdande föreståndare

Docent Peter Ekman, Mälardalens högskola, e-post peter.ekman@mdh.se

Ordförande i ledningsgruppen

Professor Fredrik Nilsson, Uppsala universitet, e-post fredrik.nilsson@fek.uu.se

Vice ordförande i ledningsgruppen

Professor Fredrik Tell, Uppsala universitet, epost fredrik.tell@fek.uu.se

Ledningsgrupp

Kontaktuppgifter ledningsgrupp

Administrativ support och webbinnehåll

Elisabeth Hallmén, Uppsala universitet, tel 018-471 1356, e-post elisabeth.hallmen@fek.uu.se

Fr o m 1 juli 2019:
Golondrian Janke, Uppsala universitet, tel 018-471 1369, e-post
golondrian.janke@fek.uu.se

Ekonomi

Sirpa Mikkola, Uppsala universitet, e-post sirpa.mikkola@fek.uu.se

Webbansvarig

Carina Boson, Uppsala universitet, e-post carina.boson@im.uu.se